Beyoğlu eğlence hayatına, 2007 yılından bu yana hizmet eden garajistanbul, 2013 Kasım ayı itibari ile eğlence sektörünün kendi alanındaki lider kurumları GNL Entertainment ve RE ortaklığı ile yoluna devam etmektedir.

Sanatçı menajerliği ve yönetimi konusunda, Türkiye’ nin en güçlüfirmalardanbiri olan GNL Entertainment’ın profesyonelliği, Revolution in Entertainment’ ın 23 yıllık etkinlik ve mekan yönetimi konusundaki bilgi birikimi, işletme ve prodüksiyon konusundaki uzmanlığı ile artık garajistanbul’ da buluşuyor. Oluşturulan bu güçlü birliktelik ile sektörün kuralları, eğlencenin kalbi Beyoğlu’nda yeniden yazılıyor.

2014 yılından itibaren oluşturduğu içerikle tüm İstanbul’a ‘merhaba’ diyecek olan garajistanbul, aynı zamanda tüm yerli ve yabancı sanatçı projelerine, şirket etkinliklerine, kapalı davetlere de ev sahipliği yapmaya devam edecek.

İstanbul’ un en eski semtlerinden biri olan Beyoğlu‘ nda, Tünel ile Taksim Meydanı arasında uzanan ve 19. yüzyılın sonlarından beri Türkiye’nin en ünlü caddelerinden biri olma özelliğini taşıyan İstiklal Caddesi’nde bulunan garajistanbul, müzik sektörü başta olmak üzere, sanatın her alanına hizmet edecek teknik ve mimari altyapı ile kendini yenileyerek, yoluna devam ediyor.

Yedi yıldır çok sayıda dans, tiyatro, müzik, edebiyat, festival ve sergi gibi sanatsal etkinliklere ev sahipliği yapan garajistanbul, yüzbinlerce katılımcı sanatsevere ev sahipliği yaptı.

Bir bütünün parçası olmasına rağmen, bölünerek de kullanılabilen iki farklı salonu ile her konsepte uyum sağlayabilen garajistanbul, 350 metrekare kullanılabilir alan ve 4,5 m tavan yüksekliği ile etkinliklere çok yönlü ve kreatif hareket kabiliyeti sağlıyor.

Tiyatro Oyunları
«Pragma», «C’esaret», «Karşılaşmalar», «Ashura», «Oidipus Nerede», «Tetikçi», «Bugün Aşık Olucam», «Son Dünya ve Diğer Şeyler», «Ali ile Ramazan», «Arıza», «Bayrak», «Bomba», «Evridike’nin Çığlığı», «Olmamış mı?», «Trainspotting», «İstanbul’da Bir Dava», «Ya Seni Rüyasında Bir Daha Hiç Görmezse»…
 
Konserler
«Bülent Ortaçgil & Birsen Tezer», «Kardeş Türküler», «Serkan Çağrı», «Mor ve Ötesi», «Anathema», «Paul Gilbert», «Michael Schenker», «Model», «Taksim Trio», «Cat Power», «Boogie Bagan Che Sudaka», «Dead Combo», «Lee ‘Scratch’ Perry», «McCoy Tyner Trio Joe Lovano», «Mercedes Peon», «Tord Gustavsen», «Kadın Sesi Değmiş Şarkılar»…

Özel Etkinlikler
2010 İstanpoli Festivali, Sahne Şirketlerin, Cult Film Club, Taşkışla Şenlik 19 Lansman Partisi, Lumberjack Lansman, Redbull BC One,  KIA Lansman, İMMİB Endüstriyel Tasarım Yarışması Ödül Töreni, Phonem by Miller, Insomnia by Beck, MySpace Secret Show, Rock’n Dark Express Rock Müzik Yarışması Final Gecesi…


Siteye Git